Riga Hostel viesus uzņem jau kopš 2006. gada, taču kopš 2011. gada tas atrodas pašreizējā adresē – Merķeļa ielā 1. Pārcelšanās rezultātā hostelis ieguva pilnīgi svaigu tēlu, izremontētas istabas un skaistu interjeru. Riga Hostel ir izvietojies ēkas 4. stāvā un piedāvā 12 mājīgas istabas. Kopumā hostelis spēj uzņemt 39 viesus. Hosteļa viesiem pieejama ir pilnībā aprīkota virtuve,  kā arī pietiekami daudz koplietošanai paredzētās telpas. Riga Hostel atrodas tieši pretim Centrālajai stacijai (3 minūšu attālumā), savukārt līdz autoostai un Vecrīgas centram var tikt 8 minūtēs.

 
   Riga Hostel ir otrās mājas visiem jautrajiem un sabiedriskajiem pasaules apceļotājiem. Tā kā Riga Hostel atrodas Latvijas daudzkrāsainās kultūras dzīves centrā un pavisam netālu no labākajām izklaides vietām, tad, uzturoties šeit, viesi viegli piedzīvos labāko Rīgas piedāvājumu. Mēs ar prieku gaidām neatkarīgos ceļotājus, pārus un draugu kompānijas, kā arī ikvienu, kas gatavs aktīvi iesaistīties Rīgas dzīvē. Mēs esam ideāls hostelis ģimenēm, kā arī visām paaudzēm. Labprāt uzņemam arī grupas. Palieciet ar mums, ja vēlaties hosteli, kurā var justies kā mājās. Labas vibrācijas no lieliskākajiem ceļotājiem un atsaucīgais personāls padarīs Jūsu ceļojumu pilnīgu. Tā kā izklaides vietas ir dažu soļu attālumā, tad Riga Hostel būs īstā vieta tiem, kas izbauda sarunas līdz pusnaktij un rāmu naktsmieru pēc ballītēm centrā. 


   Riga Hostel piedāvātās istabas būs piemērotas ikvienai personībai. Budžeta taupīšanas nolūkos varēsiet izvēlēties kādu no kopmītņu tipa istabām, bet ja vēlaties intīmāku atmosfēru, tad Jums piemērotas būs privātās istabas. Katra no istabām ir ar savu auru un stila elementu, tās ir izsmalcinātas un mājīgas. Mēs darām visu, lai tās izskatītos perfekti, būtu tīras un atbilstu Jūsu vēlmēm. Jūs varat izmantot arī Riga Hostel piedāvātos pakalpojumus – transfēru no/uz lidostas, bezmaksas siltos dzērienus, Rīgas pilsētas kartes un daudz ko citu. 


   Recepcijas darbinieki būs pirmie, kas Jūs labsirdīgi un draudzīgi uzņems, ierādīs istabiņas un iepazīstinās ar Riga Hostel. Ja Jums būs nepieciešama informācija – viņi to atradīs un izklāstīs! Ja Jums būs kādas vēlmes vai problēmas – viņi palīdzēs! Ja Jūs ko nesapratīsiet – viņi paskaidros! Ja Jūs kas neapmierinās – viņi uzklausīs un centīsies atrisināt situāciju! Pateicoties mūsu lieliskajam personālam, Jūs vienmēr būsiet labās rokās. 


Ar prieku gaidīsim Jūs Riga Hostel! Uz drīzu tikšanos!

Merķeļa iela 1, Rīga, LV-1050, Latvija

+371 22337884

reception@rigahostel.com.lv

 

 

 

Another great hostel you will find here:

  • Facebook Social Icon
  • Trip Advisor Social Icon

RIGA HOSTEL